Městské informační centrum Havířov

městské

Domů Events DEN ZEMĚ – KARVINÁ

DEN ZEMĚ – KARVINÁ

Statutární město Karviná pořádá ve čtvrtek 20. dubna 2023 na Masarykově náměstí ve Fryštátě Den Země. Společné setkání na náměstí při oslavách Dne Země je skvělou příležitostí pro vzájemné poznávání se a seznámení se strategickými projekty, které budou mít vliv na ekologii, ale i další oblasti v našem městě a jeho okolí. Přijměte pozvání na tradiční oslavu celosvětového svátku ekologie:

Smokeman zasahuje – dopolední edukativní show pro vybrané základní školy v 9 a 11 hodin, pro veřejnost v odpoledních hodinách.

Barevné dny – hlavní program společnosti EKO-KOM, zábavně vzdělávací akce o správném třídění odpadu – výukové programy, ekologické aktivity, soutěže a atrakce od 10 do 17 hodin.

Prezentace – Vězeňská služba ČR, Věznice Karviná – zásahová jednotka, soutěže, kvízy, výtvarné dílničky pro děti. Dále se zde představí Mládežnická rada Karviná a projekty LIFE COALA a SECAP.

Fantazii se meze nekladou – soutěž a hlasování o nejzajímavější ekologické výtvarné dílo kolektivů základních škol. Vyhodnocení soutěže proběhne v závěru akce, tj. přibližně v 17 hodin.

Farmářské trhy – také letos budou součástí Dne Země první letošní farmářské trhy na Masarykově náměstí od 8 do 17 hodin.

Hudební vystoupení – o dobrou náladu na akci se postarají skupiny PartyjaM a Tři Vykřičníky.

Upozornění: Na této veřejně přístupné akci mohou být pořizovány fotografie a videozáznamy pro účely prezentace statutárního města Karviné na jeho informačních kanálech a sociálních sítích. V případě vašeho nesouhlasu budete mít možnost toto odmítnout u označeného fotografa akce. Podrobnosti na https://gdpr.karvina.cz.

 

Datum

Čt | 20. dubna 2023
Expired!

Místo konání

Masarykovo náměstí, Karviná-Fryštát

Kontakt

Magistrát města Karviné
Telefon
596 387 111
Email
epodatelna@karvina.cz
Webová stránka
https://www.karvina.cz/