Městské informační centrum Havířov

městské

Domů Events Světový den kojení „Kojení stojí za to“

Světový den kojení „Kojení stojí za to“

Od 1.8. do 8.8. se každým rokem konají oslavy Světového týdne kojení a my se k tomuto s radostí přidáváme. Tento rok je hlavní motto Světového týdne kojení „Kojení stojí za to“.
Protože víme, že „Kojení stojí za to“, srdečně vás zveme na piknik a Podpůrnou kojící skupinu v jednom, která se koná 4.8. 9:30-14:30, a to naproti květinové loučky před hlavním vchodem do nemocnice.
Skupinku povede zkušená laktační poradkyně Mamila, o.z. Mgr.Pavla Hyžíková. Společně si budeme povídat na různá témata, která vás v souvislosti s kojením zajímají. Cílem je podpořit kojící ženy v kojení, seznámit ženy mezi s sebou, dostat kojení do povědomí běžných lidí a získat větší informovanost o kojení.
Co se při tomto setkání rozhodně dělat nebude? Kojení na povel v daný čas před nemocnicí. Jedná se o přátelské posezení v respektujícím prostředí.
Prosím s sebou si vezměte piknikovou deku na sezení, případně polštářek, abyste se cítila pohodlně. Občerstvení, kávu, pití je možné zakoupit v našem Bistru Zdravíčko. Ve vestibulu nemocnice nachází též WC.

Datum

Čt | 4. srpna 2022
Expired!

Čas

9:30 - 14:30

Místo konání

u květinové loučky (hlavní vchod do nemocnice), Dělnická 1132/24, Havířov-Město
Kategorie

Kontakt

Dula a Laktační poradkyně - Pavla Hyžíková
Telefon
732 425 822
Email
info@dulaostrava.cz
Webová stránka
https://www.facebook.com/events/590495565804886/?ref=newsfeed