Městské informační centrum Havířov

městské

Domů Events 13 TĚŠÍNSKÝ FORTUNA BĚH

13 TĚŠÍNSKÝ FORTUNA BĚH

Jaro se začíná hlásit o slovo a to znamená jediné – je čas znovu vyběhnout ven! 🏃‍♂️
A co takhle začít rovnou mezinárodně? S našimi přáteli z druhé strany Olše a s partnerstvím iFortuna.cz chystáme už 23. dubna běh po obou jejích březích! 🇨🇿🇵🇱
Přijďte se s námi připravit na nezapomenutelný běžecký závod! Organizátor Pavel Czylok a neformální Sportovní klub Český Těšín (SPK – Český Těšín) Vás srdečně zvou na společné běžecké tréninky v parku Adama Síkory v České Těšíně. Tyto tréninky jsou ideální přípravou na 13. ročník mezinárodního závodu Fortuna běh, který se koná 23.4.2023 a povede po obou stranách řeky Olše na území Česka a Polska.
Tréninky se budou konat vždy v 14:00 hod. v těchto termínech: 2.4.2023, 9.4.2023 a 16.4.2023. Sraz bude před restaurací U Prokopa v parku Adama Síkory v České Těšíně. Během tréninků zlepšíte své běžecké dovednosti a budete se cítit připraveni na náročný závod. Tréninky jsou pro účastníky zdarma, takže se nemusíte obávat žádných poplatků. Tak neváhejte a přijďte se s námi připravit na Fortunu 2023!
Pavel Czylok, vedoucí neformálního Sportovního klubu Český Těšín (SPK – Český Těšín), Vám přinese svoji odbornost a bohaté zkušenosti s běžeckým tréninkem. Budete se cítit v bezpečí a zároveň získáte cenné rady, které Vám pomohou na trati Fortuna běhu.
Registrace na závod je možná pouze prostřednictvím online registračního formuláře na internetových stránkách www.datasport.pl nebo na webu www.fortuna.bieguliczny.pl v termínu do 10. dubna 2023. Nezapomeňte se registrovat včas a zarezervujte si své místo na startovní čáře!
Těšíme se na Vás!

Datum

Ne | 23. dubna 2023
Expired!
Kategorie

Kontakt

Havířovská desítka
Email
info@h10.cz
Webová stránka
https://h10.cz/