Městské informační centrum Havířov

městské

Domů Events CHARITATIVNÍ NEMOCNIČNÍ PLES

CHARITATIVNÍ NEMOCNIČNÍ PLES

Přijďte si s havířovskými zdravotníky užít ples v duchu První republiky!
💃Nenechte si ujít příležitost být s námi na našem vyhlášeném Nemocničním plese a stát se tak jeden večer součástí naší nemocniční party!
🤍Na této krásné a již tradiční akci letos poprvé proběhne charitativní dražba ve prospěch neziskové organizace Vzhůru k Zázrakům. Podpoříme tak malého Šimonka, který se narodil v naší porodnici s Downovým syndromem.
💃Dražit se bude například podepsaný hokejový dres Davida Pastrňáka, autorský obraz od našeho oblíbence, který vyzdobil Tunel naděje a dětské oddělení Khoma . Hedvábnou kabelku, ušitou přímo za účelem této dražby, pro nás vyrobila autorka Bodýček pro havířovská sluníčka Chriss Pola, svou autorskou knihu s osobním věnováním přímo na místě podepíše havířovská maniačka Ivana Hlubinková Kožmínová, krásnou dřevěnou sochu anděla pro nás vyrobila další havířovská spřízněná duše Zany Zanet.
🤍Můžete se těšit na bohatou tombolu, vyhlášené dobroty z našeho stravovacího oddělení. K poslechu i tanci bude hrát kapela Kvatro, doprovodná skupina Michala Davida.
💃Vstupenky vám doporučujeme zakoupit co nejdřív, dokud jsou a mnoho jich už nezbývá.
👛Koupíte je v naší nemocniční pokladně (ve vstupní hale u Urgentního příjmu, od haly Slávie). Prodej začne ve čtvrtek 16. 3. 2023 v provozních hodinách pokladny:
po: 9 – 11 h
út: 12 – 14 h
st: 9 – 11 h
čt: 9 – 11 h
pá: 9 – 11 h
☎️Aktuální dostupnost vstupenek si můžete předem ověřit na tel. čísle pokladny v její provozní době: 596 491 777.

Datum

So | 25. března 2023
Expired!

Čas

19:00

Cena

800.00 Kč

Místo konání

Dělnický dům, Centrum 231, Horní Suchá

Kontakt

Nemocnice Havířov
Telefon
596 491 111
Email
nsphav@nsphav.cz
Webová stránka
https://www.nemocnicehavirov.cz/